Nemůžete si vybrat? Pomůžeme Vám.
zavolejte nám +420 603 591 568
Nemůžete si vybrat? Pomůžeme Vám. zavolejte nám
+420 603 591 568
Kontakty
Doprava zboží zdarma
Vzorky tapet zdarma
Rady, tipy, návody
O čem se mluví

Samolepící panel za sporák Bellacasa na zeď barevné dlaždice, kachličky 67261 / Žáruvzdorná samolepka dekorace do kuchyně koupelny Colorful Tiles Crearreda (47 x 65 cm)

Kód produktu: 67261
Barva: vícebarevná
Vzor: kachličky, dlaždice, kuchyňský, moderní, retro, vintage
Materiál: PVC, samolepicí
Rozměr, obsah, hmotnost: 65 x 47 cm
Počet dílů: 1
Skupina zboží: dekorace
Výrobce: Crearreda - Itálie
Dostupnost:
Nedostupné

Cena s DPH

399 Kč

Popis produktu

Vintage barevné kachličky, dlaždice - moderní dekorace za sporák i kuchyňskou linku - kuchyňský panel Colorful Tiles 67261 od Crearreda.

Do vyprodání zásob!

Kitchen panel - samolepicí kuchyňský panel je speciálně navržený pro kuchyně, které chrání zeď za sporákem. Je tištěn na speciálním nehořlavém materiálu.

Designový samolepicí panel Bellacasa od italského výrobce Crearreda je vhodná na všechny hladké pevné podklady - velmi snadno se aplikuje, stačí jen pár vteřin. Při lepení se netvoří bubliny. Samolepicí dekorace je vyrobena z tenké PVC fólie, takže ji snadno nůžkami či nožem upravíte na požadovaný rozměr.

Samolepicí dekorace do kuchyně je žáruvzdorná, odolná vůčí mastnotě, vodě a vlhkosti. Nevystavujte přímému plameni - například při lepení za plynový sporák vždy dodržte vzdálenost, aby plameny z hořáků v žádném případě nedosáhly na dekoraci. Je plně omyvatelná, při údržbě nepoužívat abrazivní čisticí prostředky.
 
 
Obsah balení: 1 arch 47 x 65 cm
Materiál dekorace: fólie PVC
 
Rozměr balení: 47,5 x 70 cm

Prodáváme pouze zboží ověřených světových značek a výrobců

Platební metody