Nemůžete si vybrat? Pomůžeme Vám.
zavolejte nám +420 603 591 568
Nemůžete si vybrat? Pomůžeme Vám. zavolejte nám
+420 603 591 568
Kontakty
Doprava zboží zdarma
Vzorky tapet zdarma
Rady, tipy, návody
O čem se mluví

Samolepící žáruvzdorné dekorace do kuchyně, za sporák, za kuchyňskou linku i do koupelny - samolepící žáruvzdorné tapety - žáruvzdorná PVC samolepící fólie

Už Vás nebaví stále čistit stěnu za sporákem a drhnout kachličky a spáry mezi nimi? My pro Vás máme řešení - samolepící žáruvzdorné dekorace do kuchyně - ideální do kuchyně, za sporák, za linku, kde slouží jako samolepící tapeta za sporák, ale například i do koupelny.

 

Tyto samolepící kuchyňské panely, které jsou speciálně navrženy pro kuchyň, představují inovativní řešení pro ochranu a dekoraci zadní stěny varné desky. Kuchyňské panely jsou vytištěny na inovativním typu PVC, který této dekoraci dodává unikátní vlastnosti jako je odolnost vůči požáru, certifikované uznávanými německými a francouzskými úřady. Samolepicí žáruodolné dekorace jsou tak odolné proti změnám teploty, omyvatelné a snadno použitelné.

 Dříve hliníková dekorace - dnes speciální PVC fólie

 

Funkční, praktické - funguje jako ochrana zdi za sporákem (žáruvzdorná folie za sporák) - kuchyňská samolepicí dekorace je voděodolná, plně omyvatelná, odolná proti olejovým skvrnám a mastnotě vůbec. Takže žádné velké čištění - stačí setřít a máte uklizeno. Moderní, krásné - tyto samolepící dekorace z PVC fólie (samolepící žáruvzdorné tapety za sporák) jsou i designovým doplňkem moderní kuchyně, za sporákem i kuchyňskou linkou vytvoří pohodové prostředí pro vaše kulinářské umění.

Dříve byly vyráběny jako samolepící hliníková dekorace do kuchyně, dnes jsou k dispozici jako Žáruvzdorné PVC dekorativní fólie, které elegantně a účelně řeší prostor za vaším sporákem, kuchyňskou linkou nebo i v koupelně.

Tento designový dekorativní kuchyňský samolepící panel Bellacasa Crearreda je natištěný na speciální samolepicí hliníkové fólii, takže aplikace je velmi snadná, pouze sejmete podkladový papír a nalepíte, netvoří se bubliny a hotovo je za pár vteřin.

Hliníkové samolepicí dekorace do kuchyně - za sporák, za linku a podobně, a i Vaše kuchyně bude díky samolepicí hliníkové dekoraci moderní, útulná a krásná.

Samolepicí dekorace do kuchyně za sporák jsou hliníkové kuchyňské dekorace v moderních i klasických vzorech, stačí si jen vybrat, objednat a za pár dní máte novou kuchyň. Někdy se nazývají samolepící hliníkové tapety.

samolepící žáruvzdorná dekorace do kuchyně - žáruvzdorné dekorativní folie za sporák - ochrana zdi za sporákem - samolepící žáruvzdorná tapeta do kuchyně

 

 - krásná, praktická, do vaší kuchyně -

řazení:
počet na stránku:
novinky:
akční:
levné:
skladem:

Prodáváme pouze zboží ověřených světových značek a výrobců

Platební metody