Doprava zboží zdarma
Rady, tipy, návody
Vzorky tapet zdarma

Rady, tipy, návody

Na této stránce najdete rady a návody na zpracování tapet, fototapet a samolepících fólií. Případně Vám rádi poradíme osobně na chatu, mailu, telefonu - všude tam vám poskytneme bezplatné odborné poradenství, vycházející z více jak 20-ti leté praxe v oboru.

>>> Příprava podkladu pro lepení tapet a fototapet - poradíme Vám, co udělat pro to, aby byl výsledek tapetování co nejlepší. Pokud budete lepit tapety, fototapety nebo 3D tapety Walltastic, doporučujeme věnovat pozornost přípravě podkladu pro tapetování.

>>> Penetrovat = snadno tapetovat - penetrace a jak na to - jestliže již máte povrch rovný, doporučujeme celou plochu, určenou pro tapetování, penetrovat, případně provést pigmentační nátěr – podklad se tím zpevní, zcelí a tapetování pak bude mnohem snazší. Penetrování není vůbec složité – návod najdete ZDE.

>>> Jak snadno lepit vliesové tapety - jak tapetovat vliesovými tapetami? Rychle a jednoduše - zde je rychlý návod na lepení vliesových tapet, potom chytré triky jak tapetovat a také názorné a vtipné video (sice v němčině, ale o to názornější a vtipnější :-)

>>> Jak lepit vinylové tapety a papírové tapety - jak tapetovat vinylovými a papírovými tapetami? Zde je podrobný návod na lepení vinylových a papírových tapet, a také chytré triky, jak zlepšit výsledek tapetování vinylových tapet, stejně jako tapetování papírových tapet.

>>> Výpočet spotřeby tapet - kalkulačka tapet - kolik rolí tapet budete potřebovat? Je to úplně snadné a bez počítání Mrkněte sem, spolehlivě poradíme.

>>> Značky na tapetách - piktogramy - na etiketách bytových tapet naleznete množství značek, tzv. piktogramů - zde naleznete vysvětlení těch nejdůležitějších.

>>> Jak lepit 3D tapety Walltastic - návod na lepení 3D tapet Walltastic, a to včetně názorného videonávodu, pro Vás máme k dispozici ZDE.

>>> Jak lepit fototapety - je to úplně snadné - podívejte se na obrázkový návod nebo na video a můžete lepit papírovou fototapetu a ještě snadněji vytapetujete vliesovou fototapetou.

>>> Jak lepit samolepicí fototapety - budete lepit samolepicí fototapety na lednice, na (za) kuchyňské linky, na podlahu, na dveře? Návod je tady.

>>> Lepení samolepicí tapety, lepení samolepicí fólie - obrázkový návod na lepení samolepicích tapet a samolepicích fólií, tištěný návod ke stažení a také triky a tipy k lepení samolepek - všechno najdete ZDE.

>>> Lepení bambusových obkladů, bambusového obložení - rady, jak nejlépe nalepit či jinak připevnit na stěnu bambusové obložení naleznete ZDE.

 >>> Lepení obkladových 3D panelů - návod na lepení 3D obkladových panelů z PVC, doporučené lepidlo a další rady. Návod na montáž obkladových panelů 3D panelů naleznete ZDE.

>>> Lepení samolepicích podlahových PVC čtverců - návod na lepení saolepicích podlahových PVC čtverců. Návod na montáž samolepicích dlaždic z PVC naleznete ZDE.

Inspirace - tapety, fototapety, dekorace

A že tapetování a lepení tapet, fototapet či dekorací, tedy aplikace našeho zboží, není vůbec náročná, podívejte se do fotogalerie našich zákazníků, jak se jim podařilo vylepšit interier po objednávce u nás:

Nebo se podívejte a to, jak interiér naaranžovali výrobci ... inspiraci naleznete ve fotogalerii výrobců:

Inspiraci můžete čerpat i v detailu každého produktu; na kartě zboží naleznete mimo jiné:

  • fotky konkrétní tapety v interiéru
  • doporučené tapety a jiné zboží do kombinace vzoru
  • doporučené tapety a další produkty do barevné kombinace
  • vlastnosti tapety, fototapety či dekorace
Věříme, že i to Vám pomůže vybrat tu správnou, tu Vaši tapetu, fototapetu či dekoraci.

 

AKTUALITY - tak co tu pro Vás máme nového?

Nějaké ty novinky ze světa tapet, fototapet a dekorací máme vždycky - AKTUALITY.

 

Katalogy tapet - listování, prohlížení

Rádi prohlížíte vzorníky tapet na prodejně? Ale máte to k nám daleko? Opět máme řešení - listujte a prohlížejte katalogy tapet na internetu, zdarma, bez reklamy a jak dlouho chcete:

Návod: zkuste to - vyberte katalog, který chcete prohlížet. Po načtení katalogu myší nebo prstem klikněte nebo uchopte vnější roh a posuňte, jako když listujete ve skutečném katalogu ... nebo najeďte na vnější okraj katalogu a klikněte - je to zábavné, to se vám bude líbit ... ... listovat a prohlížet katalogy tapet.

 

 

...a pokud se Vám náš web líbí, případně jste u nás dobře nakoupili, ohodnoťte nás zde:

Hodnocení obchodu na Zboží.cz

Prodáváme pouze zboží ověřených světových značek a výrobců

Platební metody