Nemůžete si vybrat? Pomůžeme Vám.
zavolejte nám +420 603 591 568
Nemůžete si vybrat? Pomůžeme Vám. zavolejte nám
+420 603 591 568
Kontakty
Doprava zboží zdarma
Vzorky tapet zdarma
Rady, tipy, návody
O čem se mluví

Crearreda - umění dekorace interiéru z Itálie

 

Na našem webu naleznete širokou nabídku bytových dekorací značky Crearreda. Tento italský výrobce se nejen díky využití moderních tiskových technologii stal významným výrobcem dekorací do interiéru. V nabídce naleznete samolepicí dekorace na stěny a okna (Crearreda home decor), zvláště oblíbené jsou dekorační samolepicí panely do kuchyně (Kitchen panel). Tapety a dekorace Crearreda jsou tu pro vás.

Celou nabídku dekorací Crearreda naleznete ZDE!

 

Něco z historie značky Crearreda

Historie společnosti Crearreda začala myšlenkou, kterou ilustrátorka a malířka Tiziana Bramati sdílela se svým manželem a podnikatelem Giuseppem Bottou: navrhnout sérii dekorací, které budou použity na stěny jejich dětských pokojů.

V roce 1992 se proto Crearreda s pomocí Giuseppeho bratra Francesca Botty stává obchodem, který navrhuje a uvádí na trh první sérii samolepek na zeď . Od té doby společnost zaměřila svou práci na výzkum a vývoj inovativních materiálů a technologií, hodnot, které společně s excelentností designu Made in Italy dělají vzory Crearreda jedinečnými.

Široká škála vysoce kvalitních produktů a metodická koordinace služeb zákazníkům jsou charakteristickými rysy společnosti Crearreda spolu se schopností vytvářet výtisky On Demand v jakémkoli formátu a na jakémkoli požadovaném povrchovém materiálu.

Výroba je ve skutečnosti téměř celá vyráběna v sídle společnosti Crearreda v San Giuliano Milanese v Itálii, a to prostřednictvím špičkových digitálních tiskáren, které zaručují rychlost, flexibilitu a pozoruhodné možnosti experimentování a inovací.

Crearreda mezitím rozšiřuje své podnikání, etablovala se i v mezinárodním měřítku a je distribuována ve více než 20 zemích, zejména v oboru pro dekoraci interiéru.

Po 25 letech zkušeností se Crearreda stala referencí na trhu s neustálým výhledem do budoucnosti.
 

 

Celá nabídka dekorací Crearreda je pro Vás připravena ZDE!

 

Prodáváme pouze zboží ověřených světových značek a výrobců

Platební metody