Nemůžete si vybrat? Pomůžeme Vám.
zavolejte nám +420 603 591 568
Nemůžete si vybrat? Pomůžeme Vám. zavolejte nám
+420 603 591 568
Kontakty
Doprava zboží zdarma
Vzorky tapet zdarma
Rady, tipy, návody
O čem se mluví

FOTOTAPETY speciální samolepicí - na kuchyňskou linku, na lednice, na podlahu, dekorativní pásy

Potřebovali byste fototapetou vyzdobit i jinou plochu než zeď? Potom pro vás máme řešení, nabízíme speciální samolepící fototapety na kuchyňskou linku, ledničku nebo podlahu. Tyto speciální fototapety mají široké využití, stačí si vybrat podle motivu. Samolepicí fototapety do kuchyně jsou vyrobeny ze speciálního vysoce kvalitního materiálu, díky kterému se vyznačují neobvyklou odolností. Pokud se vám nelíbí design vaší ledničky, vylepšete si ji pomocí fototapety na lednici. Také vaše linka si zaslouží obměnu, nemusíte hned měnit skříňky, stačí použít samolepící tapety na kuchyňskou linku, které vaši kuchyň oživí a dodají jí zcela nový vzhled. A lepení? To zvládnete v pohodě, tady máte návod: Návod na lepení samolepicích fototapet Dimex Line.

Upozornění: vzhledem k mnohonásobnému zvětšení zdrojového obrázku pro tisk je třeba se na velkoplošné fototapety dívat vždy alespoň ze vzdálenosti 2 metrů, zblízka se obraz může jevit rozmazaně.

 

Nechcete čekat a potřebujete fototapetu rychle? Využijte nabídky skladových nejlevnějších a výprodejových fototapet. Zde najdete nejlevnější fototapety, které jsou ihned k odběru nebo k odeslání.

 samolepicí fototapety nás baví

Potřebujete jiný rozměr fototapety? Chtěli byste jiný vzor? Nebo chcete třeba fototapetu z vlastní fotky?

Nebo ve stejném vzoru jako fototapetu na kuchyňskou linku, ledničku, podlahu, dveře i vliesovou fototapetu nebo dokonce záclonu, závěs, ubrus?

Máme řešení, klikněte ZDE!

řazení:
počet na stránku:
novinky:
akční:
levné:
skladem:
<< předchozí
<< předchozí

Prodáváme pouze zboží ověřených světových značek a výrobců

Platební metody