Nemůžete si vybrat? Pomůžeme Vám.
zavolejte nám +420 603 591 568
Nemůžete si vybrat? Pomůžeme Vám. zavolejte nám
+420 603 591 568
Kontakty
Doprava zboží zdarma
Vzorky tapet zdarma
Rady, tipy, návody
O čem se mluví

3D obkladové stěnové PVC panely, PVC obklady na stěnu, obkladové 3D panely na zeď, žáruvzdorné dekorativní fólie za sporák, 3D samolepící mozaiky

3D stěnové obkladové panely jsou interierové obkladové PVC panely na zeď, které vyřeší problémy s nerovnou stěnou nebo starými ošklivými kachličkami. Tyto dekorativní 3D panely na stěnu (3D panely na zeď) se díky optimální síle PVC materiálu při zpracování nevlní a velmi dobře překrývají nerovnosti podkladu. Perfektní výsledek je tedy zaručen. 3D obkladové panely na stěnu se velmi snadno ošetřují, jsou plně omyvatelné. Doporučené lepidlo a návod na lepení naleznete v detailu produktu u každého 3D obkladového panelu na stěnu nebo přímo ZDE. Atraktivní design a kvalitní zpracování, a z toho plynoucí dokonalý vzhled a funkčnost - to jsou obkladové 3D panely.

Dalším podobným sortimentem v naší nabídce jsou vinylové stěnové obklady CERAMICS. Jedná se o tapetu se zvýšenou vrstvou vinylu, takže velmi dobře odolává vodě, páře a vlhkému prostředí obecně. Tento stěnový obklad CERAMICS se dodává rolích šíře 67,5 cm a z 20-ti metrové role vám odstřihneme a zašleme přesně tolik metrů, kolik potřebujete. Doporučené lepidlo a návod najdete samozřejmě opět u jednotlivých produktů stěnových obkladů Ceramics.

Samolepící dekorativní žáruvzdorné PVC fólie - dekorace Crearreda vám rychle a jednoduše vyřeší prostor za sporákem, za kuchyňskou linkou, v koupelně, ale i kdekoliv jinde ve vašem interieru, záleží jen na vás a vaší invenci. Tyto žáruvzdorné samolepky velmi dobře odolávají vodě i mastnotě. Aplikace je rychlá a snadná - sejmete podkladový papír a dekorativní samolepku nalepíte na vybrané místo.

Přejeme dobrou ruku při výběru stěnových obkladů, a ať už vyberete obkladové dekorativní 3D panely na zeď REGUL, vinylové stěnové obklady CERAMICS či Samolepící dekorativní žáruvzdorné PVC fólie - dekorace Crearreda, věříme, že budete se svojí volbou spokojeni.

řazení:
počet na stránku:
novinky:
akční:
levné:
skladem:

Prodáváme pouze zboží ověřených světových značek a výrobců

Platební metody