Nemůžete si vybrat? Pomůžeme Vám.
zavolejte nám +420 603 591 568
Nemůžete si vybrat? Pomůžeme Vám. zavolejte nám
+420 603 591 568
Kontakty
Doprava zboží zdarma
Vzorky tapet zdarma
Rady, tipy, návody
O čem se mluví

Samolepicí tapety na zeď - máte více možností

 

Obecné pojmenování samolepicí tapety na zeď se v poslední době vžilo nejen pro samolepicí fólie, které se lepí na hladké nesavé plochy, ale používá se i jako obecný název například pro samolepicí fototapety do kuchyně, 3D mozaiky, samolepicí obkladové panely a další samolepicí dekorace na stěnu. Ta abychom si v tom udělali pořádek, podívejme se podrobněji na naši nabídku samolepicích tapet na zeď:

 

Samolepicí fólie - nabídka

Ano, všichni je známe - od zapálených kutílů až po maminky na mateřské, od dětí až po důchodce. Samolepicí fólie, velmi často nazývané samolepící tapety, jsou univerzálním dekorrativním prvkem, mají opravdu všestranné použití - renovace dveří (o tom jsme psali zde) a kuchyňských linek, renovace sprchových koutů i celých koupelen a WC. Také se používají k dekorování, ale i vytváření interierových doplňků - například stačí polepit úložné krabice a rázem je z nich stylový doplněk Vašeho domova. Samolepicí okenní fólie s úspěchem použijete k zabránění nežádoucím pohledům do Vašeho soukromí. A třeba tabulovou fólií můžete polepit dětem skříň a vytvořit tak prostor pro rozvoj jejich kreativity. Samolepicí fólie mají široké využití a záleží jen na vaší fantazii a vynalézavosti ... kompletní nabídku naleznete ZDE.

 

Samolepicí fototapety do kuchyně - nabídka

Tyto fototapety, vyrobené v ČR, nabízejí modernizaci Vaší kuchyně tou nejjednodušší cestou - prostě nalepíte a hotovo! Můžete je použít jak na kuchyňskou linku, tak mezi pracovní desku a horní skříňky. Vyrábějí se v typizovaných rozměrech, ale není problém výroby vlastního rozměru podle Vašeho požadavku. Nabídka samolepicích fototapet je široká, ale jako bonus je tu možnost výroby na zakázku - a to jak motivů z fotobanky, tak možnost výroby fototapet z vlastní fotografie - podrobnosti naleznete zde - výroba fototapet na zakázku.

 

3D samolepicí tapety - mozaiky - nabídka

Unikátní jednoduchostí aplikace a dokonalostí výsledku. Díky vysoce kvalitnímu zpracování tyto silikonové 3D samolepky dokonale imitují mozaiky ze skla, keramiky, kovu a dalších materiálů. Pokud plánujete renovaci kuchyně či koupelny, zvládnete to s našimi 3D mozaikami bez prachu a bourání. Samolepicí 3D mozaiky jsou pro Vás připraveny zde!

 

Samolepicí obkladové PVC čtverce - nabídka

Odoba velmi oblíbených podlahových PVC čtverců (ty najdete zde). Tyto samolepicí obkladové PVC čtverce jsou určené na svislé plochy, jsou velmi odolné, a díky přesahům pro lepení jsou voděodolné. Více informací a celou nabídku naleznete zde.

 

Samolepicí obkladové panely - nabídka

Pěnové 3D obkladové samolepicí panely jsou vyrobeny z ekologického, hypoalergenního materiálu s unikátním 3D povlakem. Mimo jiné mírně přispívají i k tepelné a zvukové izolaci. Samolepicí obkladové panely můžete objednat ZDE!

 

Samolepící žáruvzdorné kuchyňské panely za sporák - nabídka

Samolepicí dekorace do kuchyně Kitchen panel je žáruvzdorná, odolná vůčí mastnotě, vodě a vlhkosti. Více informací o těchto kuchyňských samolepicích panelech.

 

Samolepicí dekorace na zeď - samolepky na stěnu - nabídka

I tyto samolepicí dekorativní samolepky na zeď jsou někdy nazývány jako samolepicí tapety na zeď ... naleznete je zde: Samolepicí dekorace na zeď

 

 

Veškeré tyto dekorativní samolepicí tapety na zeď nakoupíte na našem e-shopu. Těšíme se na Vaši návštěvu.

Prodáváme pouze zboží ověřených světových značek a výrobců

Platební metody