Nemůžete si vybrat? Pomůžeme Vám.
zavolejte nám +420 603 591 568
Nemůžete si vybrat? Pomůžeme Vám. zavolejte nám
+420 603 591 568
Kontakty
Doprava zboží zdarma
Vzorky tapet zdarma
Rady, tipy, návody
O čem se mluví

3D obkladové stěnové PVC panely, PVC obklady na stěnu, obkladové 3D panely na zeď, žáruvzdorné dekorativní fólie za sporák, 3D samolepící mozaiky

3D stěnové obkladové panely jsou interierové obkladové PVC panely na zeď, které vyřeší problémy s nerovnou stěnou nebo starými ošklivými kachličkami. Tyto dekorativní 3D panely na stěnu (3D panely na zeď) se díky optimální síle PVC materiálu při zpracování nevlní a velmi dobře překrývají nerovnosti podkladu. Perfektní výsledek je tedy zaručen. 3D obkladové panely na stěnu se velmi snadno ošetřují, jsou plně omyvatelné. Doporučené lepidlo a návod na lepení naleznete v detailu produktu u každého 3D obkladového panelu na stěnu nebo přímo ZDE. Atraktivní design a kvalitní zpracování, a z toho plynoucí dokonalý vzhled a funkčnost - to jsou obkladové 3D panely.

Dalším podobným sortimentem v naší nabídce jsou vinylové stěnové obklady CERAMICS. Jedná se o tapetu se zvýšenou vrstvou vinylu, takže velmi dobře odolává vodě, páře a vlhkému prostředí obecně. Tento stěnový obklad CERAMICS se dodává rolích šíře 67,5 cm a z 20-ti metrové role vám odstřihneme a zašleme přesně tolik metrů, kolik potřebujete. Doporučené lepidlo a návod najdete samozřejmě opět u jednotlivých produktů stěnových obkladů Ceramics.

Samolepící dekorativní žáruvzdorné PVC fólie - dekorace Crearreda vám rychle a jednoduše vyřeší prostor za sporákem, za kuchyňskou linkou, v koupelně, ale i kdekoliv jinde ve vašem interieru, záleží jen na vás a vaší invenci. Tyto žáruvzdorné samolepky velmi dobře odolávají vodě i mastnotě. Aplikace je rychlá a snadná - sejmete podkladový papír a dekorativní samolepku nalepíte na vybrané místo.

Přejeme dobrou ruku při výběru stěnových obkladů, a ať už vyberete obkladové dekorativní 3D panely na zeď REGUL, vinylové stěnové obklady CERAMICS či Samolepící dekorativní žáruvzdorné PVC fólie - dekorace Crearreda, věříme, že budete se svojí volbou spokojeni.

Barva:
béžová
bílá
černá
červená
fialová
hnědá
krémová
modrá
oranžová
přírodní
rezavá
šedá
vícebarevná
zelená
žlutá
Vzor:
3D
abstraktní
avantgardní
beton
cihla, kámen
čtverec, obdélník
dřevo
geometrický
juta, textil
kachličky, dlaždice
koupelnový
kuchyňský
květy, rostliny
moderní
mozaika
mramor
nápisy
retro
venkovský
vintage
Materiál:
dřevo
hliník
lýko
PVC
samolepicí
silikon
vinyl
Rozměr:
30 x 30 cm
47 x 65 cm
47 x 67 cm
55 x 200 cm
55 x 300 cm
70 x 200 cm
70 x 300 cm
944 x 488 mm
951 x 495 mm
953 x 478 mm
957 x 480 mm
971 x 489 mm
975 x 451 mm
980 x 489 mm
984 x 633 mm
šířka 67,5 cm, metráž
Katalog, platnost:
CERAMICS
Skupina zboží:
3D obkladové panely
dekorace
stěnové obklady
tapety
Výrobce:
Crearreda - Itálie
D-c-fix - Německo
Regul
Fanaiva - ČR
PAVEMOSA - ČR
řazení:
počet na stránku:
novinky:
akční:
levné:
skladem:
Skupina zboží:
tapety

Prodáváme pouze zboží ověřených světových značek a výrobců

Platební metody

Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu a základní analytické účely využíváme soubory cookies podle našich podmínek ochrany soukromí. OK