Nemůžete si vybrat? Pomůžeme Vám.
zavolejte nám +420 603 591 568
Nemůžete si vybrat? Pomůžeme Vám. zavolejte nám
+420 603 591 568
Kontakty
Doprava zboží zdarma
Vzorky tapet zdarma
Rady, tipy, návody
O čem se mluví

Tapety v kuchyni

Kolikrát už jste slyšeli o tom, že by tapety mohly najít své uplatnění v kuchyni? Nikdy jste tomu ale nevěřili, že? Zajisté je to proto, že jste si vždy tapetu představili papírovou, která nesnese vlhkost, Jenže ta se v kuchyni přirozeně vyskytuje. Ano, proto je logické, že by tapeta v kuchyni dlouho nevydržela. Jenže moderní tapety do kuchyně, to je něco zcela jiného. Jedná se o vinylové tapety. Jejich základem je sice také papír, ovšem vrchní vrstvu tvoří kvalitní PVC laminovaná folie. Díky tomu odolává vlhkosti, je otěruvzdorná a snadno se lepí, většinou jde o samolepicí tapetu.

Samozřejmě, ty samolepicí

Chcete-li si zrenovovat svépomocí kuchyň, stačí vám samolepicí tapeta, kterou můžete nalepit na zeď za kuchyňskou linku, na staré kachličky apod. Zásadní je mít dobře připravený podklad. Tapeta nejlépe přilne na čistý, hladký, rovný a nesavý povrch. Máte-li připravený podklad, stačí sejmout podkladový papír a postupně samolepicí tapetu přikládat na zeď a zároveň uhlazovat, aby se pod ní netvořily vzduchové bublinky, které potom kazí celkový dojem z nalepené tapety. K tomu je nejlepší použít speciální stěrku na fólie, která nepoškodí povrch tapety.

Nyní už zbývá jen vybrat si vhodný vzor na tapetě. Velmi moderní jsou samolepicí fototapety se speciální PVC úpravou. Můžete vybírat z desítek různých motivů od barevných grafických vzorů, přes imitaci kamene až po vzory květin, krajiny, známé světové stavby či ovoce. Tyto speciální tapety jsou velmi pestré, nápadité a vytváří v kuchyni velmi příjemnou svěží atmosféru. Lze je sladit s tapetou na lednici i běhounem na stůl, a vytvořit tak harmonický prostor, ve kterém se vám bude skvěle vařit. Nezapomeňte si vybrat z našich nových vzorů speciálních tapet a vytvořit si doma kuchyň jako novou.

Prodáváme pouze zboží ověřených světových značek a výrobců

Platební metody