Nemůžete si vybrat? Pomůžeme Vám.
zavolejte nám +420 603 591 568
Nemůžete si vybrat? Pomůžeme Vám. zavolejte nám
+420 603 591 568
Kontakty
Doprava zboží zdarma
Vzorky tapet zdarma
Rady, tipy, návody
O čem se mluví

Souznění s přírodou

Odjakživa lidem dělá dobře blízkost přírody, žití v souladu se zákony přírody. Proto mnozí lidé bydlí nejraději na samotě, někteří dokonce daleko od civilizace v lesích či horách, kde jsou odkázáni skutečně jen sami na sebe. To pro běžné lidi není, přesto však mnozí cítí potřebu blízkosti přírody, pořizují si domů alespoň pokojové květiny, mají zahrady, které opečovávají, a chodí rádi do přírody obdivovat její krásy. Není potom divu, že i doma chtějí mít kousek přírody, ať už se jedná o dřevěný nábytek, interiérové rostliny, nebo o přírodní dekory, kde se jen dá. Někdo miluje dřevěné, korkové či bambusové doplňky v interiéru, někdo maluje krajiny, další si pořídí na stěnu tapetu s přírodním motivem.

Pro milovníky přírody jsou obvykle nejoblíbenější barvy zelená, hnědá a žlutá ve všech možných odstínech. U tapet je spousta možností, jak dostat přírodní motiv do pokoje. Klasické papírové či vliesové tapety nabízí opakující se vzory. Můžete jimi proto pokrýt neomezenou plochu - celou stěnu i celou místnost, to záleží pouze na vás. Pokud je to na vás moc, vyzkoušejte fototapetu. Jde o tapetu s obrazovým motivem, která má danou velikost, motiv je zde vyobrazen jednou. Může to být cokoli, pro milovníky přírody může jít o pohled do krajiny, zátiší s květinami, zenový obrázek, pohled do zahrady, les, palmový háj. Množství dekorů je velmi široké, každý si vybere ten, který mu bude vyhovovat.

Vedle klasických velkých formátů tapet se v poslední době začaly posazovat také menší kulaté tapety. Ty mají za úkol oživit již nějakým způsobem fungující pokoj. Často je můžete vidět v ložnicích, pracovnách, ale také na chodbách či v dětských pokojích. Jsou velmi zajímavé a dekorativní. Prohlédněte si náš široký sortiment tapet a vyberte si tu vaši. Pokud si nevyberete on-line, navštivte naši kamennou prodejnu ve Frýdku-Místku.

Prodáváme pouze zboží ověřených světových značek a výrobců

Platební metody