Nemůžete si vybrat? Pomůžeme Vám.
zavolejte nám +420 603 591 568
Nemůžete si vybrat? Pomůžeme Vám. zavolejte nám
+420 603 591 568
Kontakty
Doprava zboží zdarma
Vzorky tapet zdarma
Rady, tipy, návody
O čem se mluví

Obrazové tapety

Obrazové tapety nazývané též fototapety navodí ve vašem interiéru skvělou atmosféru a dodají mu originalitu a jedinečnost. Typ tapety volte podle podkladu, na který ji budete lepit - na stěnu je vhodná fototapeta na zeď, na hladké plochy se nejlépe hodí samolepicí fototapeta. V obou kvalitách pro vás na přání necháme vyrobit obrazovou tapetu na zakázku - ve vlastním rozměru, s motivem z fotobanky, a dokonce i z vaší fotografie. A jestli chcete ve stejném vzoru i záclonu, závěs nebo ubrus - ani to není problém - informace o zakázkové výrobě.

Použijte je na zeď

Na stěnu vašeho obývacího pokoje, ložnice i dětského pokoje - všude tam se skvěle hodí obrazová tapeta z našeho obchodu. V naší nabídce naleznete fototapety s motivy přírody, moře, zvířat. Zákazníci u nás často vyhledávají také motivy měst a moderní 3D vzory. Velmi oblíbené jsou vintage a retro imitace cihel, kamene, mramoru a dřeva. Chybu nikdy neuděláte, když do dětského pokoje vyberete obrazovou tapetu s dětským motivem. Doporučujeme vybrat vliesové fototapety - snadno se lepí a při obměně interiéru jsou jednoduše a beze zbytku odstranitelné.

Celou nabídku obrazových tapet na stěnu naleznete ZDE.

Samolepicí se hodí do kuchyně - na kuchyňskou linku, na lednici, na dveře, na podlahu

V tomto případě se jedná o speciální fototapety, které jsou vhodné na hladké nesavé podklady, jako je kuchyňská linka, lamino, lednice, dveře, podlaha apod. Povrch těchto obrazových tapet má zvýšenou odolnost proti otěru, a to podle místa použití. Také rozměry jsou přizpůsobeny místu použití, takže si můžete vybrat podle potřeby. Například samolepicí obrazová tapeta na kuchyňskou linku je k dostání běžně ve třech rozměrech. Podobně si můžete obrazovou tapetou vylepšit svoji lednici. Další nabídka obsahuje samolepicí fototapety na dveře a samolepicí obrazové tapety na podlahu ve dvou standardních rozměrech. Pokud potřebujete jinou velikost nebo vzor, podívejte se na fototapety na míru.

Všechny samolepicí obrazové tapety naleznete ZDE.

 

 

...a pokud se vám náš tapetový e-shop líbí, případně jste u nás dobře nakoupili, ohodnoťte nás zde:

Hodnocení obchodu na Zboží.cz

Prodáváme pouze zboží ověřených světových značek a výrobců

Platební metody