Nemůžete si vybrat? Pomůžeme Vám.
zavolejte nám +420 603 591 568
Nemůžete si vybrat? Pomůžeme Vám. zavolejte nám
+420 603 591 568
Kontakty
Doprava zboží zdarma
Vzorky tapet zdarma
Rady, tipy, návody
O čem se mluví

Máme doma tapety

Že jsou tapety stylové a moderní a je dobré je mít doma pro vaši lepší náladu, to už nejspíš dávno víte. Vybrali jste si vhodnou tapetu v souladu se spoustou doporučení? Potom už zbývá ji jen správně nalepit a užívat si novou atmosféru, kterou tapeta do interiéru přinese. Jak se lepí tapeta, o tom už bylo také řečeno mnoho. Stačí si najít správný postup podle typu tapety, nebo si pustit všudypřítomné video návody. Důležitý je výsledek. Jste spokojeni s vaší tapetou? Je nalepena rovně, vzor správně navazuje, neodchlipuje se od zdi, povedlo se odstranit všechny vzduchové bublinky? Skvělé, gratulujeme, potom nezbývá, než si užívat krásnou tapetu.

Jak na údržbu

Jenže co když se na ní objevil flíček? Možná se o ni otřel pes, nebo váš syn a je třeba přistoupit k údržbě tapety? Víte, jak na to? Tapety bývají při koupi označeny různými symboly. Najdete na nich třeba vlnky. Je to podobné jako s proužky Adidas – čím víc proužků, tím víc Adidas. To je samozřejmě jen legrace, ale čím více vlnek v piktogramu tapety najdete, tím je odolnější proti vodě, tudíž omyvatelná. Zatímco některé lze setřít pouze vlhkým hadříkem a to jen bezprostředně po aplikaci pro odstranění zbytků čerstvého lepidla, na jiné můžete použít i mýdlové roztoky a vydrhnout je.

Pokud už se stalo a na tapetu se vám podařilo vylít tekutinu, co nejdříve ji odsajte z povrchu tapety. Tapetu můžete pouze lehce navlhčit, nikdy ji nenamáčejte a nepoužívejte k čištění žádná bělidla ani abraziva, mohli byste totiž snadno poškodit povrch tapety. Máte-li doma tapetu s texturou, může se v drážkách držet prach, ten odstraníte snadno obyčejnou prachovkou z mikrovlákna. Stačí otřít jemně povrch tapety od shora směrem dolů dlouhými tahy. Kam nedosáhnete, můžete si vypomoci teleskopickou tyčí. Starejte se o vaši tapetu, aby byla stále jako nová a užívejte si atmosféru, kterou k vám domů tapeta vnesla.

Prodáváme pouze zboží ověřených světových značek a výrobců

Platební metody