Doprava zboží zdarma
Rady, tipy, návody
Vzorky tapet zdarma

K zakoupeným tapetám získáte lepidlo na 2 role zdarma

LEPIDLO na tapety ZDARMA ke každému nákupu tapet jako odměna za nákup tapet v našem e-shopu.

tapety s lepidlem zdarma vybírejte ZDE

 

Nakupte papírové, vinylové či vliesové tapety a my vám k nákupu těchto bytových tapet přidáme jako dárek ZDARMA kvalitní lepidlo na 2 role tapet. Toto lepidlo můžete použít nejen k lepení, ale i jako penetraci. Návod na přípravu podkladu a lepení tapet naleznete ZDE.

Kvalitní lepidlo na 2 role zdarma ke každé objednávce tapet. A navíc při objednávce nad 1799,- Kč máte i dopravu ZDARMA.

 

Uplatnění akce: pro využití této akční nabídky nemusíte dělat vůbec nic, k Vaší objednávce tapet přidáme jako dárek zcela ZDARMA lepidlo na 2 role tapet.

Podmínky akce: akce je platná do vyčerpání zásob. Lepidlo zdarma dostanete k vliesovým, vinylovým a papírovým tapetám v kategoriích: tapety na zeďtapety na zeď - levné, akce. K sortimentu Stěnový obklad Ceramics - tapet na metráž obdržíte lepidlo ZDARMA při objednávce 7 a více metrů. Na bordury se akce vztahuje při kombinaci s tapetami.

Akce se týká pouze objednávek, uskutečněných přímo v prostředí e-shopů tapeta-dekorace.cz a foto-zaclony.cz. Akce se neuplatní při objednávce protřednictvím třetích stran, např. na portálu heureka.cz.

Akci nelze uplatnit, pokud se jedná o objednávku zákazníka, který v minulosti porušil obchodní podmínky, například nepřevzetím zásilky nebo jinak zmařenou objednávkou.

Akce se nevztahuje na fototapety (u fototapet je lepidlo většinou součástí balení) a na tapety 3D pro děti.

Lepidlo k tapetám ZDARMA

 

 

...a pokud se Vám náš web líbí, případně jste u nás dobře nakoupili, ohodnoťte nás zde:

Hodnocení obchodu na Zboží.cz

Prodáváme pouze zboží ověřených světových značek a výrobců

Platební metody