Nemůžete si vybrat? Pomůžeme Vám.
zavolejte nám +420 603 591 568
Nemůžete si vybrat? Pomůžeme Vám. zavolejte nám
+420 603 591 568
Kontakty
Doprava zboží zdarma
Vzorky tapet zdarma
Rady, tipy, návody
O čem se mluví

Při zakoupení 2 a více rolí tapet Vám přidáme jako dárek jedno balení lepidla (100g) zdarma

LEPIDLO na tapety ZDARMA jako odměna za nákup tapet v našem e-shopu

tapety s lepidlem zdarma vybírejte ZDE

 

Nakupte u nás dvě a více rolí papírových, vinylových či vliesových tapet, a my vám k nákupu přidáme jako dárek ZDARMA jedno 100g balení lepidla, které vystačí na 10 - 15 m² Spotřeba lepidla je kalkulována pro lepení na připravený podklad. Návod na přípravu podkladu a lepení tapet naleznete ZDE.

Toto jsou výhody pro Vás - u nás nakupujete vždy výhodně:

 

 

Uplatnění akce: pro využití této akční nabídky nemusíte dělat vůbec nic, k Vaší objednávce dvou a více rolí tapet přidáme jako dárek zcela ZDARMA jedno 100g balení lepidla na tapety, které vystačí na 10 - 15 m².

Podmínky akce: akce je platná od 22.4.2022 do vyčerpání zásob. Lepidlo zdarma dostanete k vliesovým, vinylovým a papírovým tapetám v kategorii tapety na zeď. Na sortiment Stěnový obklad Ceramics - tapet na metráždřevovláknité tapety Pestrukta se tato akce nevztahuje!

Akci nelze uplatnit, pokud se jedná o objednávku zákazníka, který v minulosti porušil obchodní podmínky, například nepřevzetím zásilky nebo jinak zmařenou objednávkou.

Akce se nevztahuje na fototapety (u fototapet je lepidlo většinou součástí balení), na tapety 3D pro děti, na stěnový obklad Ceramics a na dřevovláknité tapety Pestrukta.

 

Lepidlo k tapetám ZDARMA

Prodáváme pouze zboží ověřených světových značek a výrobců

Platební metody