Nemůžete si vybrat? Pomůžeme Vám.
zavolejte nám +420 603 591 568
Nemůžete si vybrat? Pomůžeme Vám. zavolejte nám
+420 603 591 568
Kontakty
Doprava zboží zdarma
Vzorky tapet zdarma
Rady, tipy, návody
O čem se mluví

Jaro už klepe na dveře, pusťte ho dovnitř

Brzy se nám v kalendáři přehoupne měsíc březen a i ve vzduchu až je pomalu ale jistě cítit jaro. I když jsou ranní teploty stále pod bodem mrazu, stromy a keře začínají pučet a vyhlížejí konec zimy. Jak to udělat, aby i váš domov nasál jarní náladu? Zkuste vyzkoušet květiny. Možná jste zahradníci na baterky a všechny vaše pokusy o to mít doma kousek zeleně v podobě pokojových květin vzaly za své. Možná vám uhnily, možná jste je usušili. Nevadí, nevzdávejte to, pokud i přes vaše neúspěchy chcete mít v interiéru květinové motivy, vsaďte na jiné dekorace v designu květin. Může jít o dekorační polštářky s květinovými motivy, skvěle budou vypadat také květinové přehozy, prostírání na stole či běhoun.

Jsou-li květiny opravdu pro váš interiér to pravé, nebojte se je dát i na stěny. Někdo se nebojí malby a květinové motivy si sám jednoduše namaluje přímo na zeď. Nepatříte-li zrovna k nejzdatnějším malířům, vypomozte si tapetou. Tapety s květinovými motivy patří obzvlášť na jaře k nejoblíbenějším. Můžete si vybrat z mnoha barevných provedení, tapety s květinami mohou být s opakujícím se motivem, takže jimi můžete polepit celou stěnu, nebo si pořiďte fototapetu, která má dané rozměry. Skvěle a vkusně vypadají kruhové fototapety, pomocí kterých oživíte každý interiér, aniž by působil přeplácaně.

Vyberte si tu pravou tapetu pro vás, připravte podklad a nalepte si tapetu do ložnice, na chodbu, do pracovny či obývacího pokoje. Květinové motivy dodají pokoji svěžest, příjemné barvy a jarní náladu. Vyzkoušejte i vy kouzelné květinové tapety, ať už na celou stěnu, nebo jen kousek stěny. A pokud máte květin stále málo, stačí si koupit do vázy pár řezaných a hned budete mít doma jaro.

Prodáváme pouze zboží ověřených světových značek a výrobců

Platební metody