Nemůžete si vybrat? Pomůžeme Vám.
zavolejte nám +420 603 591 568
Nemůžete si vybrat? Pomůžeme Vám. zavolejte nám
+420 603 591 568
Kontakty
Doprava zboží zdarma
Vzorky tapet zdarma
Rady, tipy, návody
O čem se mluví

Jak zrenovovat podlahu snadno, rychle a levně

Máte dům či byt staršího data a potřebovali byste ho zrekonstruovat? Bojíte se výměny podlah jako čert kříže? Není to nutné, existují způsoby, jak s minimálním úsilím a minimálním nepořádkem dosáhnout krásné nové podlahy. Jakou máte představu o nové podlaze? Měla by být vydlážděná, dřevěná či snad mramorová? Ano jistě, mramor je skutečně drahý a používá se v luxusních interiérech. Přesto vám ukážeme způsob, jak si jej můžete dopřát i vy. Řešením pro vás jsou samolepicí PVC čtverce. Jedná se o čtverce se samolepicí vrstvou na spodní straně. Vršek je potom pokryt ochrannou vrstvou, která čtverce chrání a prodlužuje jejich životnost. Podlahové PVC čtverce jsou omyvatelné běžnými čisticími prostředky.

 

 

Jak na to

Nejprve si tedy vyberte dekor PVC čtverců. Vyrábějí se v mnoha různých provedeních, najdete je s dřevěným dekorem, imitující kámen, mramor i dlažbu. Dekor jste si vybrali? Skvělé, potom tedy přistoupíme k samotné pokládce. Základem úspěchu je kvalitně připravený podklad. Můžete na podlaze nechat stávající podlahovou krytinu a PVC čtverce lepit klidně na ni. Je však třeba ji řádně vyčistit a odmastit, aby byl podklad rovný, suchý a hladký.

Před samotnou pokládkou nechte podlahové čtverce volně ležet ve vodorovné poloze při pokojové teplotě alespoň 12 hodin. Pokud to vydržíte 24 hodin, bude to naprosto ideální. Čtverce se narovnají po případném zvlnění vlivem dopravy a změknou, takže se s nimi bude mnohem lépe pracovat.

Vyberte si místo, kde chcete s pokládkou začít, a z čtverce sejměte podkladový papír. Dlaždici přitiskněte k podkladu. Další potom dávejte těsně vedle sebe, aby mezi nimi nevznikaly mezery. Výsledkem bude krásná podlaha ve vámi vybraném vzhledu, která vydrží dlouhou dobu spolehlivě sloužit. Po podlaze můžete chodit ihned po nalepení, jen s umýváním vyčkejte alespoň 24 hodin. Nic složitého na tom není, že? Pusťte se do práce bez obav i vy a dopřejte si luxusní podlahu podle vašich představ.

Prodáváme pouze zboží ověřených světových značek a výrobců

Platební metody