Nemůžete si vybrat? Pomůžeme Vám.
zavolejte nám +420 603 591 568
Nemůžete si vybrat? Pomůžeme Vám. zavolejte nám
+420 603 591 568
Kontakty
Doprava zboží zdarma
Vzorky tapet zdarma
Rady, tipy, návody
O čem se mluví

Jak ušetřit v zimě na energiích

Pro mnoho lidí a zejména potom rodin s dětmi je nejpalčivějším tématem, jak ušetřit na vytápění, když se teď vše zdražuje. Ať už máte doma vlastní plynový kotel, elektrický kotel, nebo topíte dokonce přímotopy, již jste pocítili, nebo brzy pocítíte zvýšení sazby za plyn a elektřinu. Není to fér, ale život není fér, a tak se s tím každý musí poprat, jak sám umí. Místo toho, abyste začali vyděšeně běhat po bytě a lomit rukama, si raději udělejte plán. Zjistěte si, o kolik se vám zvýší zálohy a udělejte protiopatření. Samozřejmě po vás nikdo nechce, abyste přestali topit a měli doma deset stupňů, nicméně pokud jste byli zvyklí na 23, zkuste termostat o něco snížit, každý stupeň udělá hodně. Za povšimnutí stojí také různé typy zateplení interiéru.

 

Utěsněte interiér

Přinášíme vám účinné termoizolační fólie, které se instalují za radiátory. Jde o to, že radiátor vyzařuje teplo nejen dopředu, ale také dozadu, které je absorbováno zdí. Pokud za radiátor umístíte izolační fólii s odrazovou vrstvou, teplo neprojde do zdi, ale odrazí se zpět do místnosti. Díky tomu se rapidně zvýší účinnost vytápění a sníží se ztráty tepla. Tato tepelně izolační tapeta se prodává v roli o rozměrech 0,5 x 5 m, je dokonale přizpůsobivá a parotěsná. Díky tomu, že vydrží i vyšší teploty, ji můžete umístit nejen za radiátor, ale také za kamna a sporák. Při tloušťce 2 mm vám pomůže vyrovnat nerovnosti podlahy a zároveň bude sloužit jako izolační vrstva pod finální podlahovou krytinu.

Nenechte si teplo utíkat mezi prsty, zaizolujte vaši domácnost a udržte teplo uvnitř. Díky kvalitnímu zateplení ušetříte na energiích za vytápění. Vyberte si také těsnící pásky do oken a dveří, které rovněž eliminují tepelný únik, ke kterému dochází kolem oken a dveří.

Prodáváme pouze zboží ověřených světových značek a výrobců

Platební metody