Nemůžete si vybrat? Pomůžeme Vám.
zavolejte nám +420 603 591 568
Nemůžete si vybrat? Pomůžeme Vám. zavolejte nám
+420 603 591 568
Kontakty
Doprava zboží zdarma
Vzorky tapet zdarma
Rady, tipy, návody
O čem se mluví

Jak si pomoci tapetou k novému interiéru

Pro mnohé lidi je příchod nového roku signálem k tomu, aby nejen bilancovali rok předchozí, ale také do toho nového vstupovali s čistým štítem. Někteří se proto zaměří sami na sebe, jiní se vrhnou na své okolí. Patříte k těm, kteří chtějí do nového roku vstoupit v modernějším interiéru? Chcete modernizovat své obydlí, ale máte na to omezený rozpočet? Vydejte se udržitelnou cestou a pusťte se do úprav v menším rozsahu. Nemáte-li peníze na rekonstrukci, budete se muset smířit s dosavadními dispozicemi interiéru. Co však ovlivnit můžete, je jejich vzhled.

Modernizujte

Neznamená to, že musíte od základů měnit vybavení místností. Jde o to, abyste danému prostoru vdechli nový život. Bílé stěny přece nemusí být bílé stále, díky moderním barevným tapetám je můžete za pár okamžiků proměnit v zámecké stěny, stěnu srubu, nebo prosklené okno s výhledem na Manhattan. Tapety jsou velmi oblíbeným prostředkem proměny interiéru. Díky širokému výběru motivů, stylů a typů tapet můžete interiér přizpůsobit vašim požadavkům během krátké chvíle. Na aplikaci tapety nepotřebujete žádné zvláštní vzdělání, stačí vám trocha trpělivosti a zručnosti a tapeta na zdi vašeho pokoje zcela změní jeho ráz a atmosféru.

Vytvořte si z pracovny zimní zahradu, kterou jste vždy chtěla mít, tapetu s prosklenými dveřmi a spoustou zeleně doplňte pokojovkami a dokonalá iluze je na světě. Vytvořte si doma prostředí, které vám bude příjemné, a kde se budete cítit skvěle. Tapety můžete vybírat on-line, nebo se zastavte v kamenné prodejně a nechte se inspirovat nejrůznějšími tapetami. Ze širokého sortimentu si vybere každý. Vykročte tedy do nového roku letos i vy podle vašich představ a využijte vánoční svátky aktivně. Zapojte do práce celou rodinu a upravte si váš domov podle vašich představ.

Prodáváme pouze zboží ověřených světových značek a výrobců

Platební metody