Nemůžete si vybrat? Pomůžeme Vám.
zavolejte nám +420 603 591 568
Nemůžete si vybrat? Pomůžeme Vám. zavolejte nám
+420 603 591 568
Kontakty
Doprava zboží zdarma
Vzorky tapet zdarma
Rady, tipy, návody
O čem se mluví

Jak připravit interiér na Vánoce

Když se o slovo začnou hlásit Vánoce, znamená to spoustu radosti, těšení a krásných vůní, ale také starostí, stresu a honby za dokonalostí. Vánoce jsou sice svátky světel a jsou lidé, kteří si je umí náležitě užít za oslepujícího svitu tisíců žároviček a často až psychedelických efektů blikajících ozdob. Nic z toho však není nutbé. Pokud nejste zrovna extravagantně laděni, oceníte naopak jemnou výzdobu, která nikomu necpe, že přijde Ježíšek a že je třeba se přejídat a nakupovat desítky dárků. Je-li pro vás důležitější rodina, chvíle strávené s nejbližšími a rádi si k tomu uděláte doma i decentní výzdobu, můžete začít u nás.

Okna nemusí zářit

Okna sama o sobě září do tmy, jakmile uvnitř rozsvítíte. Nemusíte kvůli tomu vyvěšovat do oken svítící dekorace. Vybrat si u nás můžete z vánočních bordur. Jde o bílé samolepky s jednoduchými dekory, které se neokoukají, jsou jemné a pomáhají vytvořit příjemnou a útulnou atmosféru. Vyberte si z několika dostupných dekorů, zda se vám víc líbí zasněžený les, jeleni, vločky či vánoční baňky. Bojíte se lepit něco na okna, aby vám po sundání nezbyla ulepená skla? Bordury lze sejmout z okna beze stopy lepidla a použít je opakovaně. Jednoduché, nenápadné a romantické bordury nadělají spoustu parády. Můžete je doplnit jednoduchou malou dekorací na parapet a výzdoba bude dokonalá.

Vánoce v interiéru

Obecně platí, že nic se nemá přehánět, nemusíte mít doma v každé místnosti ozdobený stromeček. Stačí jednoduché aranžmá ve váze či betlém na poličce. Jste-li nadšenci do sezónní výzdoby, použijte samolepicí dekorace, které můžete nalepit kamkoli. Vyberte si z mnoha dostupných motivů a vytvořte si doma originální atmosféru. Útulnou atmosféru vám pomohou navodit zejména textilie. Použijte ve vánočním období huňatou deku s krásným vzorem, nebo polštářky se zimní tématikou. Co se sváteční tabule týká, použijte stylový ubrus, prostírání, nebo běhoun na stůl s vánočním motivem.

Prodáváme pouze zboží ověřených světových značek a výrobců

Platební metody