Nemůžete si vybrat? Pomůžeme Vám.
zavolejte nám +420 603 591 568
Nemůžete si vybrat? Pomůžeme Vám. zavolejte nám
+420 603 591 568
Kontakty
Doprava zboží zdarma
Vzorky tapet zdarma
Rady, tipy, návody
O čem se mluví

Harmony in Motion Mac Stopa - 3D optika tapety na Vaší stěně

 

Na veletrhu Haimtextil 2017 značka A.S.Création s velkou hrdostí představila katalog tapet Harmony in Motion by Mac Stopa. Je to první společná kolekce s polským designérem Mac Stopou. Zakladatel ateliéru Massive Design je skutečně všestranný, slaví úspěchy jednak jako architekt a také jako interierový i průmyslový designér. Nyní vznikla tato mimořádná kolekce, která přináší zcela nové trendy v designu tapet na stěnu.

 

Že geometrie není jen strohá a nudná ukazuje inovativní a neobvyklý přístup k tapetám na zeď a designu stěn obecně polský designér a architekt Mac Stopa. Svými extatickými grafickými návrhy v růžové, světle zelené, oranžové a výrazně tyrkysové vyjádřil svou vášeň pro matematiku a geometrické tvary. Extrémně výrazné, futuristické vzory tapet, se silnými kontrasty a pronikavými neonovými barvami přitahují pozornost všech. Voštinové, síťové a bublinové vzory na tapetách využívají 3-D optiky a umožňují stěnám se pohybovat. Stěna už není nudná, díky tapetě ožívá. Tyto tapety přinášejí novou energii a dávají každému pokoji silný výraz.

 Všechny tapety Mac Stopa prohlížejte a vybírejte ZDE.

Kolekce Harmony in Motion by Mac Stopa zahrnuje 32 vzorů moderních vliesových tapet na zeď ve výrazných neotřelých barvách a originálních vzorech.

 

 

 

 

 Celou nabídku tapet Mac Stopa přinášíme ZDE:

 

 

 

 

Katalog tapet Harmony in Motion by Mac Stopa je novinka pro rok 2017 v kolekci AS Création, obsahuje moderní luxusní vliesové tapety na zeď.

Další informace o značce A.S.Création najdete na profilu firmy ZDE.

Prodáváme pouze zboží ověřených světových značek a výrobců

Platební metody