Nemůžete si vybrat? Pomůžeme Vám.
zavolejte nám +420 603 591 568
Nemůžete si vybrat? Pomůžeme Vám. zavolejte nám
+420 603 591 568
Kontakty
Doprava zboží zdarma
Vzorky tapet zdarma
Rady, tipy, návody
O čem se mluví

Domov, kde vám bude dobře

Je velmi důležité, abyste se doma cítili opravdu dobře. Domov by měl tvořit vaši oázu klidu, kam se vždy rádi vracíte a kde na vás vždy dýchne příjemná harmonická atmosféra, teplo a útulno. Pokud tak na vás váš domov nepůsobí, je třeba si ho trochu přizpůsobit.

Jak na to

Jednotnou radu pro každý interiér nenajdete. Každá domácnost je jiná, také lidé jsou každý jiný, takže nic univerzálního ani fungovat nemůže. Ovšem Dánové vymysleli vlastní styl zařízení domova, kterému říkají hygge. Tento pojem nelze tak snadno přeložit, znamená něco ve smyslu vytvoření pohodového prostředí, kde můžete relaxovat, kde je vám dobře a kde se cítíte šťastní. Chcete takový mít i vy?

Zkuste si ho zařídit v souladu s hygge

Její filozofie říká, že člověk ke štěstí mnoho nepotřebuje, proto skvěle funguje dohromady s minimalistickým stylem. Minimalisticky zařízený interiér je vzdušný a jednoduchý, stačí si potom doma vytvořit místečko pro relax. Může to být vaše oblíbené křeslo u krbu, houpací síť, sedací vak, to záleží na vás. Přidejte hřejivou deku, polštářek a můžete začít relaxovat. Ovšem s bílými stěnami už by té jednoduchosti bylo až příliš, je třeba přidat trochu rafinovanosti. Použijte k podpoření hřejivosti a útulné atmosféry tapety na zeď.

S minimalistickým stylem si nejlépe rozumí tapety s přírodním motivem, skvěle vypadají také skandinávské tapety. Ty jsou většinou s geometrickými vzory v jemných pastelových barvách. Stačí tapetu nalepit na jednu stěnu, můžete s její pomocí vytvořit váš relaxační koutek, domácí kancelář apod. Tapeta se stane skvělou dekorací, vyberte si vhodný dekor a barevné provedení a nalepte si ji ještě dnes. Uvidíte, že na tom nic není, že to zvládnete sami bez problémů. Porozhlédněte se na našem eshopu, nebo se přijďte podívat do naší kamenné prodejny ve Frýdku-Místku.

Prodáváme pouze zboží ověřených světových značek a výrobců

Platební metody