Rasch - vliesové, vinylové i papírové tapety

Nabídka tapet na stěnu RASCH obsahuje moderní vliesové tapety, stylové vinyové tapety i tradiční papírové tapety. Vybírejte z bohaté, a stále se zlepšující nabídky tapet Rasch ZDE:

Jako rodinná firma se Rasch může ohlédnout za dlouhou tradici vývoje a výrobou tapet. V tomto oboru si firma RASCH dobyla mezinárodní jméno a etablovala se jako značka.

Vývoj a výroba jsou situovány ve městě Bramsche v Německu:

Současná vize firmy Rasch spočívá ve vytvoření rovnováhy mezi tradičním a moderním pojetí interieru. Stejně tak se snaží kombinovat rodinné hodnoty s novými inovativními přístupy. S výrobou více než 6000 vrozů tapet Rasch potřebuje jasnou klasifikaci v rámci skupin výrobků. Takže rozsah byl rozdělen do tří segmentů:

Rasch Taste - Moderní design pro krásné bydlení. Dekorativní řešení do různých životních stylů. Nejnovější barvy a nádherné vzory hovoří samy za sebe a v případě potřeby je lze volně lze kombinovat.

Rasch Style - Sofistikovaný design splňuje individuální touhy. Ať už jde o extrovertní vyjádření nebo elegantní design, v harmonii s posledními módními trendy jsou užity obratně a inovativně.

Rasch 1861 - Unikátní, umělecké a výjimečné. Tyto tapety jsou svý charakterem určeny pro díla bytových dekoratérů a interierových designerů.

 

Značce Rasch se daří, k potěší svým zákazníkům, znovu a znovu rozvíjet značku díky neobvyklým přístupům k designu a intriéru obecně. Firma také těží ze spolupráce s renomovanými designéry, umělci a známými osobnostmi, které mají blízký vztah k designu.

 

 

Tapety RASCH v interiéru

I tapety Rasch si můžete zobrazit na stěnách interieru. Stačí navštívit odkaz: https://walldesigner.rasch.de/gallery.do

 

 

 

... k dalším značkám a výrobcům ...

Doprava zboží zdarma

Při nákupu nad
1799 Kč

Vice o cenách za dopravu a platbu >>

Rady, tipy, návody

Nevíte si rady, jak připravit podklad pro lepení tapet? Nejste si jistí, jak správně postupovat při lepení fototapet, 3D tapet nebo samolepících tapet? Prohlédněte si naše rady a návody, kde najdete podrobné postupy.

Více zde >>

Vzorky tapet zdarma

Nemůžete se rozhodnout, jakou tapetu
si pořídit? Zašleme vám
vzorky tapet zdarma!

Prodáváme pouze zboží ověřených světových značek a výrobců

Platební metody