AS Création - tapety vliesové, vinylové i papírové, moderní tapety A.S. Creation

AS Creation - to je synonymum pro tapety na zeď, a ať již máme na mysli moderní tapety vliesové, vinylové nebo papírové. V současné době se jedná o nejznámější značku tapet v Evropě. Výrobce A.S. Création v oboru tapet zastřešuje obchodní značky INNOVA (jako základní kolekci cenově výhodných produktů), AS Création, ve srovnání s Innova vyšší kvalita a širší sortiment. Na nejvyšší příčce stojí značky LIVINGWALLS - moderní livestylové kolekce tapet a značka Architects Paper - ta představuje exkluzivní materiály, řešení stěn interieru na zakázku a tapety pro architekty, projektanty a interiérové ​​designéry. Máme v nabídce kompletní sortiment tapet A.S. Création.

 

Tapet značky AS Création vybírejte ZDE:

A.S. Création Tapeten AG je nejmladším výrobcem tapety v Německu a zároveň největším evropským výrobcem tapet. Sídlo společnosti se nachází v Gummersbachu.

Výrobní závod je ve městě Wiehl-Bomig. Zde se ročně vyrobí na 74.000 metrů čtverečních tapet pro více než 6000 vzorů tapet, a to jak technologií hlubotisku a sítotisku, tak technologií digitálního tisku.

Každý rok návrháři firmy AS Création a jejich spolupracovníci vytvoří více než 2000 nových vzorů vliesových, vinylových i papírových tapet v různých designech pro různé interiery. Současný sortiment zahrnuje více než 6000 produktů v 80 kolekcích. Mnohé kolekce tapet nesou jména světoznámých designerů, kteří pro tyto kolekce tapet poskytli své návrhy, například kolekce vliesových tapet Versace, kolekce METROPOLIS by MICHALSKY Living, kolekce Larse Contzena a dalších. Také významná je značka tapet ESPRIT Home.

Nové kolekce tapet A.S. Création:

 

 

Všechny tapety značky AS Création naleznete a  můžete nakoupit ZDE.

Vizualizace tapet v interieru 

Máte vybrané tapety AS Creation a ještě zvažujete, jak budou vypadat v interireru? To není vůbec žádný problém -  využijte vizualizační software pro projekci tapet v interieru. Ovládání programu je velmi intuitivní a je ZDARMA.

 

 

 

... k dalším značkám a výrobcům ...

Doprava zboží zdarma

Při nákupu nad
1799 Kč

Vice o cenách za dopravu a platbu >>

Rady, tipy, návody

Nevíte si rady, jak připravit podklad pro lepení tapet? Nejste si jistí, jak správně postupovat při lepení fototapet, 3D tapet nebo samolepících tapet? Prohlédněte si naše rady a návody, kde najdete podrobné postupy.

Více zde >>

Vzorky tapet zdarma

Nemůžete se rozhodnout, jakou tapetu
si pořídit? Zašleme vám
vzorky tapet zdarma!

Prodáváme pouze zboží ověřených světových značek a výrobců

Platební metody