Nemůžete si vybrat? Pomůžeme Vám.
zavolejte nám +420 603 591 568
Nemůžete si vybrat? Pomůžeme Vám. zavolejte nám
+420 603 591 568
Kontakty
Doprava zboží zdarma
Vzorky tapet zdarma
Rady, tipy, návody
O čem se mluví

Samolepící panel za sporák Bellacasa na zeď Teraco žula teraso mramor 67263 / Žáruvzdorná samolepka dekorace do kuchyně koupelny Terrazzo Ciment Crearreda (47 x 65 cm)

Kód produktu: 67263
Barva: béžová, černá, šedá, vícebarevná
Vzor: beton, kuchyňský, moderní, mramor
Materiál: PVC, samolepicí
Rozměr, hmotnost: 47 x 67 cm
Počet dílů: 1
Výrobce: Crearreda - Itálie
Dostupnost:
Nedostupné

Cena s DPH

449 Kč 395 Kč

Ušetříte:

12 %

Popis produktu

Moderní dekorace za sporák i kuchyňskou linku - Teraso, umělý kámen, cementové teraco, žula, mramor - kuchyňský panel Terrazzo Ciment 67263 od Crearreda.

 

Kitchen panel - samolepicí kuchyňský panel je speciálně navržený pro kuchyně, které chrání zeď za sporákem. Je tištěn na speciálním nehořlavém materiálu.

Designový samolepicí panel Bellacasa od italského výrobce Crearreda je vhodná na všechny hladké pevné podklady - velmi snadno se aplikuje, stačí jen pár vteřin. Při lepení se netvoří bubliny. Samolepicí dekorace je vyrobena z tenké PVC fólie, takže ji snadno nůžkami či nožem upravíte na požadovaný rozměr.

Samolepicí dekorace do kuchyně je žáruvzdorná, odolná vůčí mastnotě, vodě a vlhkosti. Nevystavujte přímému plameni - například při lepení za plynový sporák vždy dodržte vzdálenost, aby plameny z hořáků v žádném případě nedosáhly na dekoraci. Je plně omyvatelná, při údržbě nepoužívat abrazivní čisticí prostředky.
 
 
Obsah balení: 1 arch 47 x 65 cm
Materiál dekorace: fólie PVC
 
Rozměr balení: 47,5 x 70 cm

Prodáváme pouze zboží ověřených světových značek a výrobců

Platební metody

Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu a základní analytické účely využíváme soubory cookies podle našich podmínek ochrany soukromí. OK