SAMOLEPICÍ FÓLIE | SAMOLEPÍCÍ TAPETY

Samolepící fólie, jinak také samolepící tapety, najdou uplatnění v každé domácnosti. Využití najdou například jako samolepicí tapety na nábytek, samolepicí tapety do kuchyně, samolepicí tapety na dveře - IMITACE DŘEVA, imitace přírodních materiálů, tapety mozaiky, kachličky, kameny, cihly. Dále pak jako VITRÁŽNÍ FÓLIE na okna a skla. V nabídce jsou i jednobarevné samolepící tapety a DEKORAČNÍ FÓLIE. Abyste u nás našli vše, co potřebujete, nabízíme nejen samolepící tapety, ale také populární adhezivní UV fólie, které se instalují naprosto bez lepidla na okna, kde brání prostupu nebezpečného UV záření přes okenní sklo. Samolepící protisluneční fólie máme také, stejně jako zrcadlové, tabulové atd. - to vše jsou FUNKČNÍ FÓLIE. Fólie na okna proti slunci však nejsou jediným speciálním sortimentem. Nabízíme zde také samolepící fólie nebo také samolepící tapety imitující strukturu a barevnost dřeva, mramoru a dalších přírodních materiálů. Tyto speciální fólie se používají na všechny rovné nenasákavé povrchy, můžete je použít při renovaci dveří, kuchyňských skříněk nebo jakéhokoli jiného nábytku. A pro snadnou aplikaci zde je obrázkový návod na lepení samolepicích fólií / samolepících tapet.

Vybírejte podle vzorů:

imitace dřeva ..... přírodní materiály ..... mozaiky, kachličky, cihly, kameny ..... vitrážní na okna ..... dekorační ..... funkční

Barva:
béžová
bílá
černá
červená
fialová
hnědá
krémová
mat
modrá
oranžová
růžová
stříbrná
šedá
transparentní
vícebarevná
zelená
zrcadlová
žlutá
Vzor:
cihla, kámen
dřevo
jednobarevný
juta, textil
kachličky, dlaždice
koupelnový
kuchyňský
moderní
na okno
příroda
romantický
tabule
venkovský
vintage
zrcadlo
Materiál:
adhezivní
Polyester
PVC
samolepicí
velur
Výrobce:
D-c-fix - Německo
Gekkofix - Holandsko
Rozměr:
0,75 x 2 m
45 x 100 cm
45 x 200 cm
67,5 x 150 cm
šířka 45 cm, metráž
šířka 67,5 cm, metráž
šířka 90 cm, metráž
Skupina zboží:
samolepicí tapety/fólie
řazeni:
počet na stránku:
novinky:
akční:
levné:
skladem:
< předchozí
< předchozí

Doprava zboží zdarma

Při nákupu nad
1799 Kč

Vice o cenách za dopravu a platbu >>

Rady, tipy, návody

Nevíte si rady, jak připravit podklad pro lepení tapet? Nejste si jistí, jak správně postupovat při lepení fototapet, 3D tapet nebo samolepících tapet? Prohlédněte si naše rady a návody, kde najdete podrobné postupy.

Více zde >>

Vzorky tapet zdarma

Nemůžete se rozhodnout, jakou tapetu
si pořídit? Zašleme vám
vzorky tapet zdarma!

Prodáváme pouze zboží ověřených světových značek a výrobců

Platební metody